fbpx

 

RADIONICA ŠIVENJA NESESERA SA POSTAVOM

 

 

 

Na radionici ćete naučiti kako da iskrojite i sašijete neseser po našem kroju i u standardnoj dimenziji koju ćete kasnije sami moći da menjate i prilagođavate svojim potrebama. Pored osnovnog korišćenja mašine i osnovnih bodova za rad, naučićete i kako da upotrebite stopicu za šivenje rajsferšlusa i kako da ušijete rajsferšlus na neseseru. Nakon završene radionice moći ćete samostalno da osmislite i sašijete svoj unikatni neseser. Dodavanjem tračice za nošenje ili ručke možete napraviti i zanimljivu torbicu koristeći isti kroj. Pustite masti na volju, izmenite malo dimenzije, odaberite neki svetlucavi materijal i vas neseser će biti u prvom planu. Budite drugačiji i izdizajnirajte i sašijte unikatan aksesoar samo za vas ili iznenadite nekog sebi dragog unikatnim poklonom koji nema cenu Namenjena je svima, i onima koji nemaju predznanje u šivenju kao i onima koji znaju da šiju a žele da se zabave…    

 

 

 

 

 

 

Program radionice:  

 

 • Upoznavanje sa mašinom za šivenje i pratećom opremom
 • Namotavanje i provlačenje konca
 • Upoznavanje sa podešavanjima programa za šivenje kao i dužine boda
 • Precrtavanje kroja za neseser i krojenje
 • Diskutovanje o raznim dimenzijama i promenama na neseseru kao i o materijalima od kojih se sve može izraditi i na koji način
 • Vežba šivenja i držanje pravca
 • Upotreba stopice za šivenje rajsferšlusa
 • Šivenje nesesera
 • Ukrasni štepovi i ukrašavanje

 

 

  Ostali detalji:  

 

 • Radionica traje 3 sata i namenjena je apsolutnim početnicima.
 • Materijal i rajsferšlus donosite po želji.
 • Cena kursa je 1500 RSD.